Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 875

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 23:07, 20 Sty 2009    Temat postu:

Oooo....Jutro Tomic z Mullerem.Czy to jest ten Luksemburczyk, co tak sensacyjnie w którymś turnieju doszedł daleko(przepraszam za moją pamięć ;D)?Bo jak tak to może być fajnie.Tomic pokaże, co potrafi.
Przyznam szczerze: nic mi nie mówi nazwisko rywala Andy'ego, ale może to dobrze Very Happy
Cilić i Tipsarević-kolejne fajne spotkanie, wolałabym Marina i chyba to on przejdzei dalej Wink
Jutro rusza także nasz debel Smile

Yves

Posty: 815

PostWysłany: Śro 20:05, 21 Sty 2009    Temat postu:

Ej wygrał, ale seta stracił. Można się zastanawiać, czy ten Malisse stawiał aż taki opór, czy to Andy w swoim stylu się zagapił, ale ważniejsze jak dla mnie są wyniki z innych kortów Razz
Nie będzie rewanżu za zeszły rok. Santoro pokonał Kohlshreibera w 5 setach i to jest wiadomość bardzo dobra numer jeden Very Happy Wiadomość bardzo dobra numer dwa jest taka, że Nalbandian również pożegnał się z turniejem Very Happy Chyba lekka niespodzianka, nawet mimo tego że David na początku roku zawsze jest 'oCIĄŻAły' Razz

Co u innych?
Na PHM nie mam komentarza Neutral Prowadził 2/0 w setach, z dużą przewagą z trzecim i wtopił spotkanie. No brak słów poprostu..
Pozostałe mecze raczej zgodnie z przewidywaniami. Dzięki wygranej Safina, w 3r będzie hicior, on vs. Federer Very Happy

Yves

Posty: 815

PostWysłany: Pią 19:35, 23 Sty 2009    Temat postu:

No heloł, nikt się nie ekscytuje AO? Very Happy

Już troszkę meczów nam przeleciało. To tak po krótce:

Ernie zyskuje nową ksywkę "Mr Second Round" Rolling Eyes oczywiście przegrał ten mecz z Andreevem. I tak zamiast spotkania z Blake'em, z którym ma bilans dodatni i z którym potrafi grać, jest dupa. Zaczynam tracić wiarę, że coś z niego wyrośnie..

Andy wygrał spotkanie z Santoro. Podobno jego gra była bardzo pewna, dużo asów, dobra gra przy siatce - super Very Happy Teraz zagra z Robredo, ktory odprawił pogromcę Nalbandiana - Lu. Mimo, że Tommy dobrze się tu spisuje to jestem spokojna bo Rod ogrywa go na każdej nawierzchni. Do rewanżu za USO coraz bliżej Very Happy

Mecz Fed - Marat miałbyć hitem, ale skończyło się łatwo dla Szwajcara.

Plan na jutro:
Zaczynają się już coraz ciekawsze pojedynki.
Mam ferie może wreszcie obejżę jakiś mecz Very Happy Kusi mnie Nando, ale pewnie nie puszczą tego w TV.

Ania

Posty: 875

PostWysłany: Pią 20:29, 23 Sty 2009    Temat postu:

Ekscytują się, tylko ja wczoraj napisałam długaśnego posta i się nie wysłał Sad I się obraziłam na forum xD
Co tam dzisiaj się ciekawego działo:
1) Andy ma formę, dobre spotkanie z Santoro, pełna koncentracja i jeszcze ładne zachowanie po meczu Smile
2) Marat-Roger-spodziewałam się czegoś lepszego.Marat dawał radę w pierwszym secie i trzecim, ale drugi był klapą.
3)Novak męczył z się Delicem, który prowadzi w klasyfikacji asów.Następna runda jednak jest Smile
4) Baghdatis odprawił Fisha Surprised
5) a Cilic Ferrera Surprised
6) Kubot i Marach POKONALI numer jeden światowego debla. Padam
7)Frytka i Matka w kolejne rundzie, ale nie bez kłopotów.
Jutro kilka fajnych spotkań, między innymi właśnie Verdasco, ale także Ancić z Simonem Smile W telewizji Verdasco pewnie nie pokażą, ale tutaj może tak: [link widoczny dla zalogowanych] Wesoly

Ostatnio zmieniony przez Ania dnia Pią 20:31, 23 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Yves

Posty: 815

PostWysłany: Pią 21:00, 23 Sty 2009    Temat postu:

Wow, dzięki Aniu! Miałam szukać jakiś linków, ale przyszłaś mi z odsieczą Wesoly

Właśnie słyszałam o jakimś fajnym geście Roda pod koniec Very Happy Mogłabyś przybliżyć tą sytuację?

Ostatnio zmieniony przez Yves dnia Pią 21:00, 23 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Ania

Posty: 875

PostWysłany: Sob 14:33, 24 Sty 2009    Temat postu:

Znaczy no wiesz, uniesione ręce, duże zadowolenie i w ogóle Smile Potem podszedł do Santoro serdecznie sobie pogratulowali, poklepali po plecach.Przyszli organizatorzy z szampanem dla Santoro zadali kilka pytań w stylu "czy to już na pewno ostatni występ", a Fabrice pochwalił także Andy'ego Smile Potem Andy powiedział, że on i tak nie wierzy, że Santoro się nie pojawi tutaj za rok xD Nie no bardzo ładnie wszystko wyglądało.Andy taki szacunek pokazał dla francuza.
Dzisiaj:
1)Tsonga aż 4 sety z Selą.Widzę, że jakieś bardzo zróżnicowane spotkanie.Raz Sela 6:1, a w następnym odwrotnie.
2)Murray w pierwszym secie w opałach, ale się wykaraskał i wygrał.
3)Simon jednak łatwo odprawił Ancica.
4)Fernando to ma jakąś super formę
Shocked Widziałaś mecz?Bo ja nie, ale widzę po wyniku, że bardzo jednostronne widowisko i tak samo było w poprzednich meczach sądząc po wynikach.
5) w deblu odpadło kilku rozstawionych: m.in numer 5
6) Mikst nie wyszedł ani Frytce ani Matce ;D
Trwa spotkanie Nadala i Haasa 6:4 6:2 dla Rafy, ale w pierwszym secie Haas go przełamał już na samym początku.Pierdoła Krzeslem go!
Gasquet z Gonzalezem toczą prawdziwą batalię.W 5 secie po 8 w gemach, ale grają już chyba od 10, więc wychodzi z 3h 30 min gry Surprised

Yves

Posty: 815

PostWysłany: Sob 15:28, 24 Sty 2009    Temat postu:

No Gasquet z Gonzalezem coś ponad 4 godziny grali Surprised Niesamowite spotkanie! Dramaturgia, emocje, świetna gra z obu stron - takich meczy właśnie się oczekuje.

A Nanda nie widziałam, tak szybko skończył że nie zdążyłam Laughing Szkoda, że jest w drabince z Murray'em. Pewnie będzie walka, ale nie przejdzie Szkota bo on jest w fenomenalnej formie. Chociaż na horyzoncie nie ma narazie żadnej tradycyjnej AO'wskiej niespodzianki, a więc może Nando... Very Happy

A to ładnie ładnie Very Happy Andy zawsze dobrze się zachowuje na korcie, często klaszcze po ładnych akcjach przeciwnika a pamiętam jak mu ktoś zarzucał, że nie potrafi się zachować.. Help

Radek
Kid

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 14

PostWysłany: Sob 16:50, 24 Sty 2009    Temat postu:

Dziś (lub jak kto woli jutro) Andy zmierzy sie z Robredo.I tu jestem bardzo spokojny o losy Andy'ego w tej potyczce Wink .Owszem Robredo jest w formie i wymiata wszystkich rywali bez problemu,to jednak chyba na widok Roddicka dostaje wysypki xDDD.No bo jeżeli Andy ogrywa hiszpana na clay'u , to dziwne ze by i tym razem nie wygrał Razz

Gozno - Rysiek Twisted Evil

Świetny mecz,Fernando pokazał charakter i temperament ,decydujacy był chyba ten Tb 3 seta wygrany przez Gonzaleza do 10 Jezyk ,mysle ze to dobrze dla turnieju,bo gdyby Rysiek nawet wygrał ten mecz w secie 5, to w nastepnym meczu byłby raczej statystą Embarassed

a Gonzo z pewnością powalczy Very Happy

--------------------
Andy gra 3 mecz na Hisense Arena, wiec cos koło 5 /NASTAWIAC BUDZIKI Exclamation

Yves

Posty: 815

PostWysłany: Sob 19:06, 24 Sty 2009    Temat postu:

O, Raddick (dobrze myśle?) witaj Very Happy Zapraszam do napisania kilku słów o sobie Very Happy

Właśnie, tylko kurcze nie wiem czy wstane o tej 5. Mam nadzieję, że te dwa mecze poprzedzające trochę się przedłużą. Razz
Come on Andy!

Ania

Posty: 875

PostWysłany: Sob 23:15, 24 Sty 2009    Temat postu:

Ja się chyba rozchorowałam, więc nie wiem czy się zwlokę o 5 (dzięki za te przeliczenie godzin, ja mam z tym problemy xD).
Oj tak, ja w ogóle wstałam dzisiaj o 10 i mówił komentator na Eurosporcie, że zaczyna mecz Gonzalez Gasquetem.Zrobiła się godzina 14, ja podgrzewam obiad i myślę o wyjściu, a ci dalej grają xD Ale panowie pokazali charakter, pod koniec dużo fh psuł Richard, ale kto by nie psuł.
Też myślę, że Gonzo dalej powalczy, a Rysiek raczej byłby wyczerpany.
Jutro poza Roddickiem gra także Novak z Marcosem, który całkiem porządnie radzi sobie z turniejem, a Nole wcale nie jest w najwyższej formie, więc może być zacięty mecz.
Poza tym jutro gra także nasz debel z Rumunami: Pavel/Tecau.Patrzyłam co nieco w necie, wyglądają na jakiś debel chyba szybko sklejony, raczej prosty chyba do pokonania.Chociaż nasi mają z nimi zawsze problemy, lepiej im wychodzą mecze z trudniejszymi rywalami.I tak trzymam kciuki Smile

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Andy Roddick Forum Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)